Nu este în stoc
FBT Promaxx 112A
3.590,00RON
Fără TVA: 2.966,94RON
Marcă: FBT
Cod Produs: Promaxx112A
Descriere
Boxa activa FBT Promaxx 112A pe 2 cai , putere 900W , SPL max. 133 dB
Specificații
| Woofer de 12” cu bobina de 2.5" | |
| Driver de 1" cu bobina de 1,4” | |
| Putere RMS | LF / HF - 700 / 200 W |
|---|---|
| Putere varf | LF / HF - 1400/400 W |
| Raspuns frecventa | 48Hz-20000Hz |
| SPL Maxim | Continuu / Peak - 126 / 133 dB |
| Dispersie driver | 90° x 60° |
| Procesor de semnal digital cu display grafic si buton rotativ | |
| 6 preseturi digitale | |
| Intrari | XLR/ Jack Combo cu iesire XLR link , RCA stereo. |
| Carcasa din polipropilena | |
| Dimensiuni | 500 x 745 x 440mm |
| Greutate | 17.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT