Nu este în stoc
FBT Promaxx 110A
3.290,00RON
Fără TVA: 2.719,01RON
Marcă: FBT
Cod Produs: Promaxx110A
Descriere
Boxa activa FBT Promaxx 110A pe 2 cai , putere 700W , SPL max. 131 dB
Specificații
| Woofer de 10” cu bobina de 2" | |
| Driver de 1" cu bobina de 1,4” | |
| Putere RMS | LF / HF - 700 / 200 W |
|---|---|
| Putere varf | LF / HF - 1400/400 W |
| Raspuns frecventa | 58Hz-20000Hz |
| SPL Maxim | Continuu / Peak - 124 / 131 dB |
| Dispersie driver | 90° x 60° |
| Procesor de semnal digital cu display grafic si buton rotativ | |
| 6 preseturi digitale | |
| Intrari | XLR/ Jack Combo cu iesire XLR link , RCA stereo. |
| Carcasa din polipropilena | |
| Dimensiuni | 400x630x360 mm |
| Greutate | 12.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT