Nu este în stoc
18 Sound 15NLW9300
2.250,00RON
Fără TVA: 1.859,50RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15NLW9300
Descriere
Difuzor EighteenSound 15NLW9300, 800 W , 97dB , 50-3000Hz, bobina 4", neodimium
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 800 W |
|---|---|
| Putere Program | 1200W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97 dB |
| Impedanta nominala | 8 Ohmi |
| Raspuns frecventa | 50Hz-3000Hz |
| Volum incinta recomandata | 60-130 l |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 39 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 6 Ohmi |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.274 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6.7 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.26 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 170 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 8 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 107 g |
| Greutate | 6.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT