Nu este în stoc
18 Sound 15LW1401
1.740,00RON
Fără TVA: 1.438,02RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15LW1401
Descriere
Difuzor 18 Sound 15LW1401 , 1000 W , 98dB , 40-2400Hz, bobina 4", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1000 W |
|---|---|
| Putere Program | 1400W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98 dB |
| Impedanta nominala | 8 Ohmi |
| Raspuns frecventa | 40Hz-2400Hz |
| Volum incinta recomandata | 70-150 l |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 42 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5 Ohmi |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.28 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.36 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.27 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 131 l |
| Suprafata membranei (Sd) | 900 cm2 |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 9 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 125 g |
| BL factor | 24.2 T x m |
| Inductanta bobina (Le) | 2.15 mH |
| Intensitatea campului magnetic | 1.1 T |
| Greutate | 12.4 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT