Nu este în stoc
Lavoce WAN124.01
1.690,00RON
Fără TVA: 1.396,69RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAN12401
Descriere
Difuzor Lavoce WAN124.01, 1000W AES , 96 dB , 40-2000 Hz, bobina 4", neodimium
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1000 W |
|---|---|
| Putere program | 2000W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 40Hz-2000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 40 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.22 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.21 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 51 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/8.5 mm |
| Greutate | 7.5 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT