Nu este în stoc
Lavoce WAN102.50LD
1.420,00RON
Fără TVA: 1.173,55RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAN10250LD
Descriere
Difuzor Lavoce WAN102.50LD, 300W AES , 96 dB , 75-3000 Hz, bobina 2.5", neodimium
Specificații
| Difuzor de 10” cu diametru bobina de 2.5" | |
| Putere AES | 300 W |
|---|---|
| Putere program | 600W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 75Hz-3000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 75 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 4.8 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.4 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.8 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.4 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 22 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/3.1 mm |
| Greutate | 8.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT