În Stoc - Livrare 24h
Lavoce WAN082.50
690,00RON
Fără TVA: 570,25RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAN08250
Descriere
Difuzor Lavoce WAN082.50, 250W AES , 94 dB , 75-2000 Hz, bobina 2.5", neodimium
Specificații
| Difuzor de 8” cu diametru bobina de 2.5" | |
| Putere AES | 250 W |
|---|---|
| Putere program | 500W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 94 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 75Hz-2000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 75 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 6.8 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.36 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 3.7 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.33 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 10 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/4.1 mm |
| Greutate | 1.9 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT