În Stoc - Livrare 24h
Lavoce WAN082.01
840,00RON
Fără TVA: 694,21RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAN08201
Descriere
Difuzor Lavoce WAN082.01, 200W AES , 96 dB , 80-5000 Hz, bobina 2", neodimium
Specificații
| Difuzor de 8” cu diametru bobina de 2" | |
| Putere AES | 200 W |
|---|---|
| Putere program | 400W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 80Hz-5000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 85 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.1 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.34 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.8 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.32 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 9 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/6.1 mm |
| Greutate | 2.3 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT