În Stoc - Livrare 24h
Lavoce WAF122.50
750,00RON
Fără TVA: 619,83RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAF12250
Descriere
Difuzor Lavoce WAF122.50, 350W AES , 97 dB , 60-3000 Hz, bobina 2.5", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 2.5" | |
| Putere AES | 350 W |
|---|---|
| Putere program | 700W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 60Hz-3000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 59 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.7 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.39 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.8 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.36 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 47 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/6 mm |
| Greutate | 6.3 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT