Nu este în stoc
Lavoce WAF082.00
470,00RON
Fără TVA: 388,43RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAF08200
Descriere
Difuzor Lavoce WAF082.00, 200W AES , 95.5 dB , 80-3000 Hz, bobina 2", ferita
Specificații
| Difuzor de 8” cu diametru bobina de 2" | |
| Putere AES | 200 W |
|---|---|
| Putere program | 500W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 95.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 80Hz-3000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 78 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.4 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 3.5 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.36 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 12 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/6.5 mm |
| Greutate | 4 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT