În Stoc - Livrare 24h
Lavoce TN131.00
85,00RON
Fără TVA: 70,25RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: TN13100
Descriere
Tweeter Lavoce TN131.00, 15W AES , 92 dB , 1250-30000 Hz, bobina 1", neodimium
Specificații
| Tweeter de 1.3” cu diametru bobina de 1" | |
| Putere AES | 15 W |
|---|---|
| Putere program | 30W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 92 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 1250-3000 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 1250 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5,8 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 1,84 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 2,3 |
| Factor de calitate total (Qts) | 1,00 |
| Greutate | 0,11 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT