În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SSF153.00
750,00RON
Fără TVA: 619,83RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SSF15300
Descriere
Difuzor Lavoce SSF153.00, 400W AES , 98 dB , 45-2000 Hz, bobina 3", ferita
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 3" | |
| Putere AES | 400 W |
|---|---|
| Putere program | 800W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 45Hz-2000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 47 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.0 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.44 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.2 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.40 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 117 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/6.7 mm |
| Greutate | 8.5 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT