În Stoc - Livrare 24h
Lavoce MSF061.50 difuzor medii
143,00RON
Fără TVA: 118,18RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: MSF06150
Descriere
Difuzor medii Lavoce MSF061.50, 100W AES , 95 dB , 500-5000 Hz, bobina 1.5", ferita
Specificații
| Difuzor de 6.5” cu diametru bobina de 1.5" | |
| Putere AES | 100 W |
|---|---|
| Putere program | 200W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 95 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 500Hz-5000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 526 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.9 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 2.69 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 15.8 |
| Factor de calitate total (Qts) | 2.3 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 0.28 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/2 mm |
| Greutate | 1.4 Kg |
Recenzii (1)
Recenzie de Rudi
18/05/2026Am cumpărat acest difuzor pentru a-l folosi pe partea de medii și sunt extrem de mulțumit de alegere. Sună incredibil de tare și curat, fără pic de distorsiuni chiar și la volum ridicat
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT