În Stoc - Livrare 24h
Lavoce MAN062.00
585,00RON
Fără TVA: 483,47RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: MAN06200
Descriere
Difuzor Lavoce MAN062.00, 250W AES , 98 dB , 100-4000 Hz, bobina 2", neodimium
Specificații
| Difuzor de 6.5” cu diametru bobina de 2" | |
| Putere AES | 250 W |
|---|---|
| Putere program | 500W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 100Hz-4000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 105 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.7 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.33 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 3.12 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.3 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 3.7 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/3.9 mm |
| Greutate | 0.9 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT