Nu este în stoc
Lavoce FAN030.71
200,00RON
Fără TVA: 165,29RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: FAN03071
Descriere
Difuzor Lavoce FAN030.71, 30W AES , 89.5 dB , 120-21000 Hz, bobina 0.75", neodimium
Specificații
| Difuzor de 3” cu diametru bobina de 0.75" | |
| Putere AES | 30 W |
|---|---|
| Putere program | 60W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 89.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 120Hz-21000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 120 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 6.3 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.63 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.7 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.56 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 1.5 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/2.1 mm |
| Greutate | 0.21 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT