Descriere
Driver DR8 cu filet, iesire de 1", diametru bobina 52mm
Specificații
| Driver cu filet | |
| Diametru iesire | 1" |
|---|---|
| Diametru bobina | 52 mm (2") |
| Material bobina | titan |
| Sensibilitate | 109 dB |
| Putere max. | 200 W |
| Impedanta | 8 Ohm |
| Raspuns in frecventa | 1 kHz - 20kHz |
| Material magnet | ferit |
| Conexiune cu surub | 34 mm (1-3/8") |
| Diametru ext. | 134 mm |
| Adancime totala | 72 mm |
| Greutate | 2,2 kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT