Descriere
Driver DR7P cu iesire de 1" , fara filet, diametru bobina 44mm
Specificații
| Diametru iesire | 1" |
|---|---|
| Diametru bobina | 44 mm (1,75") |
| Material bobina | titan |
| Raspuns de frecventa | 1 kHz- 20 kHz |
| Sensibilitate | 110 dB |
| Putere maxima | 200 W |
| Impedanta | 8 Ohm |
| Material magnet | ferita |
| Diametru extern | 115 mm |
| Adancime totala | 48 mm |
| Diametru gauri de fixare | 76 mm |
| Greutate | 1,3 kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT