În Stoc - Livrare 24h
Lavoce WSF121.70G
464,00RON
Fără TVA: 383,47RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WSF121.70G
Descriere
Difuzor 12” pentru chitara WSF121.70G, 100W AES , 99 dB , 70-5000 Hz, bobina 1.8", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 1.8" | |
| Putere AES | 100 W |
|---|---|
| Putere program | 200 W |
| Sensibilitate ( 1W/1m ) | 99 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 70Hz-5000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 75 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 6,6 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0,56 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 11 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0,54 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 48 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 2,3 mm |
| Greutate | 3,2 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT