În Stoc - Livrare 24h
Lavoce WSF101.70G
260,00RON
Fără TVA: 214,88RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WSF101.70G
Descriere
Difuzor 10” pentru chitara WSF101.70G, 60W AES , 98 dB , 100-6000 Hz, bobina 1.8", ferita
Specificații
| Difuzor de 10” cu diametru bobina de 1.8" | |
| Putere AES | 60 W |
|---|---|
| Putere program | 120 W |
| Sensibilitate ( 1W/1m ) | 98 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 100-6000 Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 78 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 7,5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0,53 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 11,4 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0,50 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 36 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 2,7 mm |
| Greutate | 2,4 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT