Descriere
Căști profesionale de monitorizare cu cupe semi-deschise.
Specificații
| Specificații tehnice | - |
|---|---|
| Design acustic | dinamice, semi-deschise |
| Drivere | 50 mm, neodymium |
| Răspuns în frecvență | 10 Hz la 30 kHz |
| Sensibilitate | 98 dB SPL (1 mW) |
| Putere maximă | 300 mW |
| Impedanța | 32Ω |
| Earpad-uri | îmbrăcate în piele |
| Greutate fără cablu | 222g |
| Cablu | 2.5m, drept, pe o singură parte cu conector mini jack stereo |
| Adaptor conector | jack 3.5 la 6.3 mm, screw-on, placat cu aur |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT