Audac WX302MK2/W - Alb
Descriere
Boxa de perete 3" Audac WX302MK2/W - Alb
Audac WX302MK2/W este un difuzor performant cu 2 căi, potrivit pentru o mare varietate de aplicații, asigurând o reproducție de înaltă calitate a muzicii și a vorbirii. Audac WX302MK2/W este echipat cu un tweeter de 1 ” și un difuzor cu frecvență joasă de 3”, capabil să furnizeze o putere de 30 W. Poate fi utilizat în sisteme standard de 8 Ohm, dar și în sisteme PA de 100 V, cu selectoare de putere pentru 20 W, 10 W și 5 W. Carcasa sintetică în formă elegantă o face să se îmbine în orice mediu. Suportul de montare inclus permite montarea orizontală și verticală, precum și focalizarea difuzorului și o rețea de protecție avansată integrată care protejează tweeter-ul împotriva suprasolicitării.
Această nouă serie își păstrează toate atuurile, dar a fost, de asemenea, modernizată în câteva zone specifice, având în vedere comoditatea și durabilitatea instalatorului. Conexiunea boxelor interioare a fost schimbată într-un bloc de terminale, ceea ce facilitează instalarea unui singur difuzor de perete Audac WX302MK2/W. În plus, acesta poate fi, de asemenea, ușor conectat cu mai multe difuzoare. Atât versiunile interioare cât și cele exterioare sunt acum echipate cu un logo elegant AUDAC rotativ.
Specificații
| Date tehnice | - |
|---|---|
| Frecvență crossover 2.5 kHz | |
| Crossover pasiv incorporat | |
| Drivere | HF 1” |
| Drivere ;LF 3” | |
| Banda de frecvență (-10 dB) 60 Hz - 20 kHz | |
| Raspuns in frecvență (± 3 dB) 90 Hz - 18 kHz | |
| Impedanță | 8 Ω |
| Ingress Protection rating IP40 | |
| Transformator de linie 1 | 20 W / 500 Ω |
| Transformator de linie 2 | 10 W / 1000 Ω |
| Transformator de linie 3 | 5 W / 2000 Ω |
| Putere Max. | 60 W |
| Sensibilitate (1W/1m) | 85 dB |
| Presiunea sunetului(Max. W/1m) @ 100 V | 95 dB |
| Presiunea sunetului(Max. W/1m) @ 8 Ω | 100 dB |
| Tip difuzor | 2-way |
| Putere RMS | 30 W |
| Dispersie Orizontal | 100° |
| Dispersie Vertical | 100° |
| Coloare | Alb (RAL9003) (WX302MK2/W) |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 199 x 129 x 120 mm (W x H x D) |
| Finisaj frontal | Grilaj din aluminiu |
| Montare & manipulare | Suport de fixare |
| Temperatura de functionare | -25 °C ~ 70 °C |
| Greutate | 1.660 kg |
| Accessoriu Inclus | Suport de fixare |
| Aplicare | - |
| Spații comerciale | |
| Spații corporate | |
| Baruri | |
| Restaurante | |
| Rezidential | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT