Audac WX302MK2/OB - Exterior/Negru
Descriere
Boxa de perete 3" Audac WX302MK2/OB - Exterior/Negru
Difuzoarele Audac WX302MK2/OW sunt concepute special pentru utilizarea în aer liber și se pretează la o varietate de aplicații, asigurând o reproducție de inalta calitate a muzicii și a vorbirii.
Materialul utilizat pentru suportul de montare pe versiunile exterioare a fost îmbunătățit prin utilizarea aluminiului, ceea ce face ca seria WX MK2 să fie și mai rezistentă la condițiile meteorologice extreme. Suportul permite utilizatorilor să monteze Audac WX302MK2/OW atât pe verticală cât și pe orizontală.
Tratamentul special de acoperire cu pulbere asigură protecția necesară pentru toate condițiile meteorologice. O gaură de scurgere din spatele grătarului de aluminiu permite apei să curgă. Conectorul impermeabil AWX-5 din partea din spate asigură că acest difuzor îndeplinește standardele IP55.
Specificații
| Date tehnice | - |
|---|---|
| Conectori | Waterproof AWX-5 connector |
| Frecvență crossover 2.5 kHz | |
| Crossover pasiv incorporat | |
| Drivere | HF 1” |
| Drivere ;LF 3” | |
| Banda de frecvență (-10 dB) 60 Hz - 20 kHz | |
| Raspuns in frecvență (± 3 dB) 90 Hz - 18 kHz | |
| Impedanță | 8 Ω |
| Ingress Protection rating IP55 | |
| Transformator de linie 1 | 20 W / 500 Ω |
| Transformator de linie 2 | 10 W / 1000 Ω |
| Transformator de linie 3 | 5 W / 2000 Ω |
| Putere Max. | 60 W |
| Sensibilitate (1W/1m) | 85 dB |
| Presiunea sunetului(Max. W/1m) @ 100 V | 95 dB |
| Presiunea sunetului(Max. W/1m) @ 8 Ω | 100 dB |
| Tip difuzor | 2-way |
| Putere RMS | 30 W |
| Dispersie Orizontal | 100° |
| Dispersie Vertical | 100° |
| Culoare | Negru (RAL9005) (WX802MK2/OB) |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 270 x 360 x 215 mm (W x H x D) |
| Finisare frontala | Grilaj din aluminiu |
| Montare & manipulare | Suport de fixare |
| Temperatura de functionare | -25 °C ~ 70 °C |
| Greutate | 7.500 kg |
| Accesoriu Inclus | 5-pin connection cable (70 cm) |
| Accesoriu Inclus | Mounting bracket |
| Accesoriu Optional | AU570120005 - 5-pin cable 0.5 m |
| Accesoriu Optional | AU570120025 - 5-pin cable 2.5 m |
| Accesoriu Optional | AU570120050 - 5-pin cable 5 m |
| Aplicare | - |
| Terase | |
| Gradini | |
| Zonele de piscina | |
| Facilități sportive | |
| Baruri | |
| Restaurante | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT