Audac NELO706V/W - Alb
Descriere
Audac NELO706V/W - Boxa pasiva aplicata cu controller volum - Alb
Boxele aplicate NELO706 permit instalarea pe orice perete sau tavan pentru aplicatii de muzica si voce cu un raport foarte bun pret-calitate. Dispun de un difuzor de bandă largă de 6,5 ”cu o putere continua de 10 W (RMS) si sunt echipate cu un transformator de linie pentru utilizare in sisteme de adresare publică 70V / 100V cu selectoare de putere de 6W și 3W. Carcasa este minimalistă si eleganta, proiectata cu o margine foarte ingusta si o grila frontala din otel perforat fin .Conexiunile se realizează prin intermediul terminalelor SnapConnect ™, oferind o alegere mai rapida, mai fiabila si mai sigura pentru instalațiile fixe. NELO706 este disponibil in diferite modele cu controller de volum lateral (NELO706V) si fara (NELO706), fiind disponibil in doua culori diferite (Negru / B si Alb / W) pentru a se preta in orice mediu rezidențial, comercial sau industrial.
Specificații
| Date tehnice | - |
|---|---|
| Putere Max. | 20 W |
| Putere RMS | 10 W |
| Presiunea sunetului (Max. W/1m) 106 dB | |
| Senzitivitate (1W/1m) 96 dB | |
| Răspuns Frecventă (± 3 dB) 100 Hz - 15 kHz | |
| Banda de Frecventă (-10 dB) 70 Hz - 18 kHz | |
| Control volum | Control volum rotativ |
| Transformator linie 1 | 833 Ω - 100 V / Nefolosit - 70 V / 6 W |
| Transformator linie 2 | 1667 Ω - 100 V / 6 W - 70 V / 3 W |
| Transformator linie 3 | 3333 Ω - 100 V / 3 W - 70 V / 1.5 W |
| Driver Full Range | 6.5" |
| Dispersie conica | 140° |
| Connection | SnapConnect™ |
| Material | ABS |
| Finisaj | Grila otel fin perforata,margine ingusta pentru montare pe perete/tavan (2 prinderi cu surub) |
| Coloare | Alb (RAL9003) |
| Dimensiune | 206.5 x 95 mm (Ø x adancime) |
| Accesoriu optional | CSK100 kit suspendare tavan |
| Aplicare | - |
| Magazine | |
| Hoteluri | |
| Institutii publice | |
| Corporatii | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT