Descriere
Boxa activa pe 2 cai , 1 x 8'', 1 x 1'' putere 900W , SPL max. 131 dB
Specificații
| Woofer de 8” cu bobina de 2" | |
| Driver de 1" cu bobina de 1.4” | |
| Putere | 900 W |
|---|---|
| Raspuns frecventa | 65Hz-20000Hz |
| SPL Maxim | Continuu / Peak - 123 / 131 dB |
| Dispersie driver | 80° x 50° |
| Procesor de semnal digital cu afisaj grafic | |
| Intrari | XLR combo cu iesire XLR link , RCA |
| Alimentare | Powercon TRue1 ( 5 m ) |
| Carcasa din lemn | |
| Dimensiuni | 274x500x300 mm |
| Greutate | 15.6 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT