Audac ALTI6M/B - 2 cai/Negru
Descriere
Boxa de perete 6" Audac ALTI6M/B - 2 cai/Negru
ALTI6M este o variantă a difuzoarelor pandantiv ALTI, oferind un suport de montare turnat în matrițe pentru montarea pereților și tavanului. Acest lucru permite același sistem audio de proiectare și identitate pe întreaga instalare în cazul în care unele zone nu permit soluții pandantiv fiind utilizate din cauza înălțimilor tavanului sau structuri. Acustica și construcția sunt realizate identic, în timp ce conexiunile sunt realizate prin conectori AWX5™ rezistent la intemperii, această construcție are un rating IP65.
ALTI6M dispune de o combinație de 2 căi 6.5 "driver cu un tweeter cu dom moale montat coaxial 1 " și este echipat cu un plug de fază pentru performanțe excelente off-axa. Combinația cu 2 căi, cu o carcasă din polipropilenă de înaltăcalitate și măiestrie în inginerie acustică, garantează performanțe premium pentru aplicații solicitante. Se realizează o manevrare continuă a puterii de 60 W (RMS) și o manipulare maximă a puterii de 120 W.
Specificații
| Date tehnice | - |
|---|---|
| Putere Max. | 120 W |
| Putere RMS | 60 W |
| Presiunea sunetului (Max. W/1m) @ 16 Ω 101 dB | |
| Senzitivitate (1W/1m) 83 dB | |
| Impedantă | 16 Ω |
| Răspuns Frecventă (± 3 dB) 75 Hz - 17 kHz | |
| Banda de Frecventă (-10 dB) 61.5 Hz - 20 kHz | |
| Transforomator linie 1 167 Ω - 100 V / 60 W - 70 V / 30 W | |
| Transforomator linie 2 333 Ω - 100 V / 30 W - 70 V / 15 W | |
| Transforomator linie 3 667 Ω - 100 V / 15 W - 70 V / 7.5 W | |
| Driver LF | 6.5" |
| Driver HF | 1" |
| Dispersie conica | 115° |
| Connection | Waterproof AWX-5 connector |
| Material | Polipropilenă |
| Finisaj frontal | Grilaj aluminiu |
| Montare | 2-way Revolving mounting bracket |
| Coloare | Negru (RAL9005) |
| Lungimea cablului de conectare | 0.7 m |
| Dimensiune | 230 x 302 mm (Ø x H) |
| Accesoriu inclus | 5-pin connection cable (70 cm) |
| Accesoriu inclus | 2-way Revolving mounting bracket |
| Aplicare | - |
| Spații comerciale | |
| Spații corporate | |
| Baruri | |
| Restaurante | |
| Rezidential | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT