Nu este în stoc
Audac ALTI6/B - 2 cai/Negru
1.205,00RON
Fără TVA: 995,87RON
Marcă: Audac
Cod Produs: ALTI6/B
Descriere
Boxa suspendabila 6" Audac ALTI6/B - 2 cai/Negru
Audac ALTI6/B este o boxa suspendabila cu 2 căi, cu o combinație de difuzor de 6.5”, cu un tweeter de 1” montat coaxial și este prevăzut cu un o aliniere in faza pentru performante excelente. Combinația dintre carcasa de polipropilenă de înaltă calitate și inginerie acustică garantează performanțe premium pentru aplicații solicitante. Audac ALTI6/B realizează o putere continuă de 60 W (RMS) și o putere maximă de 120 Watt.
Conexiunile se realizează printr-o aliniere in faza in spatele capacului posterior, însoțit de un selector pentru conectarea unui transformator de linie de 70V / 100V, cu conexiuni pentru 60W, 30W, 15W și o conexiune by-pass de 16 Ohm.
Specificații
| Date tehnice | - |
|---|---|
| Putere Max. | 120 W |
| Putere RMS | 60 W |
| Presiunea sunetului (Max. W/1m) @ 16 Ω 101 dB | |
| Senzitivitate (1W/1m) 83 dB | |
| Impedantă | 16 Ω |
| Răspuns Frecventă (± 3 dB) 75 Hz - 17 kHz | |
| Banda de Frecventă (-10 dB) 61.5 Hz - 20 kHz | |
| Transforomator linie 1 83 Ω - 100 V / Not used - 70 V / 60 W | |
| Transforomator linie 2 167 Ω - 100 V / 60 W - 70 V / 30 W | |
| Transforomator linie 3 333 Ω - 100 V / 30 W - 70 V / 15 W | |
| Transforomator linie 4 667 Ω - 100 V / 15 W - 70 V / 7.5 W | |
| Driver LF | 6.5" |
| Driver HF | 1" |
| Dispersie conica | 115° |
| Connection | 4-pin Euro Terminal Block |
| Material | Polipropilenă |
| Finisaj frontal | Grilaj aluminiu |
| Montare | Dual snap hook și dual Gripple™ hanger |
| Coloare | Negru (RAL9005) |
| Lungimea cablului de conectare | 3.5 m |
| Dimensiune | 230 x 302 mm (Ø x H) |
| Accesoriu inclus | Cablu de conectare dublu din cupru si miez de oțel dublu |
| Accesoriu inclus | 2 Gripple™ hangers |
| Aplicare | - |
| Spații comerciale | |
| Spații corporate | |
| Baruri | |
| Restaurante | |
| Rezidential | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT