Nu este în stoc
Audac ALTI4/W - 2 cai/Alb
985,00RON
Fără TVA: 814,05RON
Marcă: Audac
Cod Produs: ALTI4/W
Descriere
Boxa suspendabila 4" Audac ALTI4/W - 2 cai/Alb
Audac ALTI4/W este o boxa suspendabila cu 2 căi, cu o combinație de difuzor de 4 ”, cu un tweeter de 1” montat coaxial și este prevăzut cu un o aliniere in faza pentru performante excelente. Combinația dintre carcasa de polipropilenă de înaltă calitate și inginerie acustică garantează performanțe premium pentru aplicații solicitante. Audac ALTI4/W realizează o putere continuă de 30 W (RMS) și o putere maximă de 60 Watt.
Conexiunile se realizează printr-o aliniere in faza in spatele capacului posterior, însoțit de un selector pentru conectarea unui transformator de linie de 70V / 100V, cu conexiuni pentru 24W, 12W, 6W și o conexiune by-pass de 16 Ohm.
Specificații
| Date tehnice | - |
|---|---|
| Putere Max. | 60 W |
| Putere RMS | 30 W |
| Presiunea sunetului (Max. W/1m) @ 16 Ω 95.1 dB | |
| Senzitivitate (1W/1m) 80 dB | |
| Impedantă | 16 Ω |
| Răspuns Frecventă (± 3 dB) 85 Hz - 20 kHz | |
| Banda de Frecventă (-10 dB) 65 Hz - 20 kHz | |
| Transformator linie 1 | 208 Ω - 100 V / Nefolosit - 70 V / 24 W |
| Transformator linie 2 | 417 Ω - 100 V / 24 W - 70 V / 12 W |
| Transformator linie 3 | 833 Ω - 100 V / 12 W - 70 V / 6 W |
| Transformator linie 4 | 1667 Ω - 100 V / 6 W - 70 V / 3 W |
| Driver LF | 4" |
| Driver HF | 1" |
| Dispersie conica | 165° |
| Connection | 4-pin Euro Terminal Block |
| Material | Polipropilenă |
| Finisaj frontal | Grilaj aluminiu |
| Montare | Dual snap hook și dual Gripple™ hanger |
| Coloare | Alb (RAL9003) |
| Lungimea cablului de conectare | 3.5 m |
| Dimensiune | 170 x 223 mm (Ø x H) |
| Accesoriu inclus | Cablu de conectare dublu din cupru si miez de oțel dublu |
| Accesoriu inclus | 2 Gripple™ hangers |
| Aplicare | - |
| Spații comerciale | |
| Spații corporate | |
| Baruri | |
| Restaurante | |
| Rezidential | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT