Nu este în stoc
18 Sound 18LW1400
1.850,00RON
Fără TVA: 1.528,93RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 18LW1400
Descriere
Difuzor Eighteen Sound 18LW1400, 1000W AES , 98 dB , 28-2500 Hz, bobina 4", neodimium
Specificații
| Difuzor de 18” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1000 W |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 28Hz-2500Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 31 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.31 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 7.2 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.29 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 297 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/-9 mm |
| Greutate | 13.3 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT