Nu este în stoc
18 Sound 15NLW9401
2.350,00RON
Fără TVA: 1.942,15RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15NLW9401
Descriere
Difuzor EighteenSound 15NLW9401, 1200 W AES , 97.5dB , 37-2300Hz, bobina 4", neodimium
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1200 W |
|---|---|
| Putere Program | 2400 W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 Ohmi |
| Raspuns frecventa | 37Hz-2300Hz |
| Volum incinta recomandata | 60-130 l |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 39 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.2 Ohmi |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.28 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.13 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.26 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 134 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +- 10 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 140 g |
| Greutate | 7.6 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT