Nu este în stoc
18 Sound 15ND930
2.290,00RON
Fără TVA: 1.892,56RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15ND930
Descriere
Difuzor Eighteen Sound 15ND930 , 500W AES , 98dB , 40 Hz- 4100 Hz , neodimium
Specificații
| Difuzor 18 Sound 15ND930 | |
| Difuzor frecvente joase de 15 toli | |
| Putere | 500W AES/800W muzical/1600W peak |
|---|---|
| Banda de frecventa | 40 Hz- 4100 Hz |
| Frecventa de taiere recomndata | max.1700 Hz |
| Sensivitate | 98 dB/1W/1m |
| Diametru bobina | 3 toli |
| Impedanta | 8 ohmi |
| Greutate | 4,1 kg |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Fs = 36 Hz | |
| Re = 5,5 ohmi | |
| Sd = 0,085 sq mt | |
| Qms = 5,3 | |
| Qes = 0,23 | |
| Qts = 0,22 | |
| Vas = 206 liter | |
| Mms = 101 g | |
| BL = 23,8 Tm | |
| Xmax = +-7,5 mm | |
| Le(1kHz) = 1,61 mH | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT