Nu este în stoc
18 Sound 15ND830
1.720,00RON
Fără TVA: 1.421,49RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15ND830
Descriere
Difuzor , 450W , 98dB , 38 Hz- 5000 Hz , neodimium
Specificații
| Difuzor 18 Sound 15ND830 | |
| Difuzor frecvente joase de 15 toli | |
| Putere | 450W AES/700W muzical/1500W peak |
|---|---|
| Banda de frecventa | 38 Hz- 5000 Hz |
| Frecventa de taiere recomndata | max.2000 Hz |
| Sensivitate | 98 dB/1W/1m |
| Diametru bobina | 3 toli |
| Impedanta | 8 ohmi |
| Greutate | 4,1 kg |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Fs = 39 Hz | |
| Re = 5,7 ohmi | |
| Sd = 0,085 sq mt | |
| Qms = 3.9 | |
| Qes = 0,35 | |
| Qts = 0,32 | |
| Vas = 213 liter | |
| Mms = 80 g | |
| BL = 18 Tm | |
| Xmax = +-6,5 mm | |
| Le(1kHz) = 1,54 mH | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT