Nu este în stoc
18 Sound 15NCX750H
3.350,00RON
Fără TVA: 2.768,60RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15NCX750H
Descriere
Difuzor EighteenSound 15NCX750H, 400 W AES , 97dB , 50-4700Hz, bobina 4", neodimium
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 3" | |
| Putere AES | 400 W |
|---|---|
| Putere Program | 800W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97 dB |
| Impedanta nominala | 8 Ohmi |
| Raspuns frecventa | 50Hz-4700Hz |
| Volum incinta recomandata | 80-140 l |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 49 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.4 Ohmi |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.40 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6.32 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.37 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 141 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +-5.5 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 80.6 g |
| Greutate | 5.3 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT