Nu este în stoc
18 Sound 15NCX1000
5.500,00RON
Fără TVA: 4.545,45RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15NCX1000
Descriere
Difuzor EighteenSound 15NCX750, 600 W AES , 96dB , 44-3600Hz, bobina 4"
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 600 W |
|---|---|
| Putere Program | 1200 W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8 Ohmi |
| Raspuns frecventa | 44Hz-3600Hz |
| Volum incinta recomandata | 40-120 l |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 53 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 6.3 Ohmi |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.32 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 10.4 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.31 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 141 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +-7.5 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 110 g |
| Greutate | 7 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT