Nu este în stoc
18 Sound 15MB606
1.320,00RON
Fără TVA: 1.090,91RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15MB606
Descriere
Difuzor , 400W , 101dB , 45 Hz- 4800 Hz , ferita
Specificații
| Difuzor frecvente joase de 15 toli | |
| Putere | 400W AES/800W muzical/1600W peak |
|---|---|
| Banda de frecventa | 45 Hz- 4800 Hz |
| Frecventa de taiere recomndata | max.2000 Hz |
| Sensivitate | 101 dB/1W/1m |
| Diametru bobina | 3 toli |
| Impedanta | 8 ohmi |
| Greutate | 6.7 kg |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Fs = 43 Hz | |
| Re = 5 ohmi | |
| Sd = 0,085 sq mt | |
| Qms = 6.2 | |
| Qes = 0,37 | |
| Qts = 0,35 | |
| Vas = 223 liter | |
| Mms = 63 g | |
| BL = 15.1 Tm | |
| Xmax = +-4,5 mm | |
| Le(1kHz) = 1,3 mH | |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT