Nu este în stoc
18 Sound 15LW2400
1.840,00RON
Fără TVA: 1.520,66RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 15LW2400
Descriere
Difuzor EighteenSound 15LW2400, 1200 W , 97dB , 40-2200Hz, bobina 4", ferita
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1200 W |
|---|---|
| Putere Program | 2400W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97 dB |
| Impedanta nominala | 8 Ohmi |
| Raspuns frecventa | 40Hz-2200Hz |
| Volum incinta recomandata | 60-130 l |
| Parametrii Thiele Small | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 40 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.3 Ohmi |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.32 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.75 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.30 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 131 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 10 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 138 g |
| Greutate | 11.2 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT