Nu este în stoc
18 Sound 12W750
1.190,00RON
Fără TVA: 983,47RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 12W750
Descriere
Difuzor Eihteen Sound 1200W, 600W AES , 97 dB , 50-4600 Hz, bobina 3", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 3" | |
| Putere RMS | 600W AES |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 50Hz-4600Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 49 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.2 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.30 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 7.00 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.28 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 173l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 8 mm |
| Greutate | 7.5 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT