Nu este în stoc
18 Sound 12W500
890,00RON
Fără TVA: 735,54RON
Marcă: 18 Sound
Cod Produs: 12W500
Descriere
Difuzor Eihteen Sound 12W500, 350 W AES , 99.5 dB , 50-6000 Hz, bobina 3", aluminium
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 3" | |
| Putere RMS | 350 W AES |
|---|---|
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 99.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 50Hz-6000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 46 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.2 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.38 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6.02 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.36 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 123l |
| Suprafata membranei (Sd) | 0.0531 m3 |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 4 mm |
| Masa sitemului mobil (Mms) | 36.5 g |
| BL factor | 12.1 T x m |
| Greutate | 4.5 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT