În Stoc - Livrare 24h
Lavoce WAN153.00
1.155,00RON
Fără TVA: 954,55RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAN15300
Descriere
Difuzor Lavoce WAN153, 500W AES , 98.5 dB , 45-3000 Hz, bobina 3", neodimium
Specificații
| Difuzor de 15” cu diametru bobina de 3" | |
| Sasiu | aluminiu |
|---|---|
| Putere AES | 500 W |
| Putere program | 1000W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 45Hz-3000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 43 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 4.7 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.43 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 9.5 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.41 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 137 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/7 mm |
| Greutate | 5.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT