În Stoc - Livrare 24h
Lavoce WAN103.01
1.285,00RON
Fără TVA: 1.061,98RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAN10301
Descriere
Difuzor Lavoce WAN103.01, 450W AES , 98 dB , 70-3500 Hz, bobina 3", neodimium
Specificații
| Difuzor de 10” cu diametru bobina de 3" | |
| Putere AES | 450 W |
|---|---|
| Putere program | 900W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 57Hz-3500Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 70 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.23 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.22 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 22 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/5 mm |
| Greutate | 3.1 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT