Nu este în stoc
Lavoce WAF124.01
1.085,00RON
Fără TVA: 896,69RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAF12401
Descriere
Difuzor Lavoce WAF124.01, 1000W AES , 95 dB , 40-1000 Hz, bobina 4", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 4" | |
| Putere AES | 1000 W |
|---|---|
| Putere program | 2000W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 95 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 40Hz-1000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 42 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.1 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.23 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 6.3 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.22 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 49 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/9 mm |
| Greutate | 12.1 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT