Nu este în stoc
Lavoce WAF123.02
850,00RON
Fără TVA: 702,48RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAF12302
Descriere
Difuzor Lavoce WAF123.02, 500W AES , 99 dB , 45-3000 Hz, bobina 3", ferita
Specificații
| Difuzor de 12” cu diametru bobina de 3" | |
| Putere AES | 500 W |
|---|---|
| Putere program | 1000W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 99 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 45Hz-3000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 45 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.2 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.26 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.2 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.25 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 80 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/4.6 mm |
| Greutate | 8.9 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT