Nu este în stoc
Lavoce WAF102.51
565,00RON
Fără TVA: 466,94RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: WAF10251
Descriere
Difuzor Lavoce WAF102.50, 350W AES , 97 dB , 70-4000 Hz, bobina 2.5", ferita
Specificații
| Difuzor de 10” cu diametru bobina de 2.5" | |
| Putere AES | 350 W |
|---|---|
| Putere program | 700W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 60Hz-4000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 66 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.7 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.36 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 9.0 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.34 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 26 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/6.1 mm |
| Greutate | 4.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT