În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SSF102.50L
595,00RON
Fără TVA: 491,74RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SSF10250L
Descriere
Difuzor Lavoce SSF102.50L, 400W AES , 91.5 dB , 50-500 Hz, bobina 2.5", ferita
Specificații
| Difuzor de 10” cu diametru bobina de 2.5" | |
| Putere AES | 400 W |
|---|---|
| Putere program | 800W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 91.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 50Hz-500Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 50 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.53 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 4.6 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.48 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 25.6 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/11.5 mm |
| Greutate | 7.1 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT