Nu este în stoc
Lavoce SSF082.00L
436,00RON
Fără TVA: 360,33RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SSF08200L
Descriere
Difuzor Lavoce SSF082.00L, 350W AES , 87 dB , 50-500 Hz, bobina 2", ferita
Specificații
| Difuzor de 8” cu diametru bobina de 2" | |
| Putere AES | 350 W |
|---|---|
| Putere program | 700W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 87 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 50Hz-500Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 50 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.2 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.51 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 9.9 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.50 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 9.5 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/9 mm |
| Greutate | 4.1 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT