În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SAN215.30
3.760,00RON
Fără TVA: 3.107,44RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SAN215.30
Descriere
Difuzor Lavoce SAN215.30, 2000W AES , 97 dB , 30-1000 Hz, bobina 5.3", neodimium
Specificații
| Difuzor de 21” cu diametru bobina de 5.3" | |
| Sasiu | aluminiu |
|---|---|
| Putere AES | 2000 W |
| Putere program | 4000 W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 97 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 30Hz-1000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 32 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.3 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.34 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.64 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.32 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 214.5 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | 14.9 mm |
| Greutate | 20.2 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT