În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SAN214.50
3.445,00RON
Fără TVA: 2.847,11RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SAN21450
Descriere
Difuzor Lavoce SAN214.50, 1700W AES , 98.5 dB , 30-1000 Hz, bobina 4.5", neodimium
Specificații
| Difuzor de 21” cu diametru bobina de 4.5" | |
| Sasiu | aluminiu |
|---|---|
| Putere AES | 1700 W |
| Putere program | 3400 W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 30Hz-1000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 30 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.2 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.28 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.5 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.26 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 226 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/15.5 mm |
| Greutate | 15.2 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT