În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SAN184.50
3.035,00RON
Fără TVA: 2.508,26RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SAN18450
Descriere
Difuzor Lavoce SAN184.50, 1700W AES , 98 dB , 30-1000 Hz, bobina 4.5", neodimium
Specificații
| Difuzor de 18” cu diametru bobina de 4.5" | |
| Putere AES | 1700 W |
|---|---|
| Putere program | 3400 W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 98 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 30Hz-1000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 35 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.4 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.25 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 7 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.24 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 129 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/12 mm |
| Greutate | 13.5 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT