În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SAN184.03
2.260,00RON
Fără TVA: 1.867,77RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SAN18403
Descriere
Difuzor Lavoce SAN184.03, 1500W AES , 96 dB , 35-1000 Hz, bobina 4", neodimium
Specificații
| Difuzor de 18” cu diametru bobina de 4" | |
| Sasiu | aluminiu |
|---|---|
| Putere AES | 1500 W |
| Putere program | 3000 W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 35Hz-1000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 36 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.44 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 7.8 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.42 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 160 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/13 mm |
| Greutate | 11 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT