Nu este în stoc
Lavoce SAF214.50
1.990,00RON
Fără TVA: 1.644,63RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SAF21450
Descriere
Difuzor Lavoce SAF214.50, 2000W AES , 96 dB , 30-1000 Hz, bobina 4.5", ferita
Specificații
| Difuzor de 21” cu diametru bobina de 4.5" | |
| Putere AES | 2000 W |
|---|---|
| Putere program | 4000W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 30Hz-1000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 30 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.5 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.461 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 7.9 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.44 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 267 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/12.5 mm |
| Greutate | 17.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT