În Stoc - Livrare 24h
Lavoce SAF184.50
1.990,00RON
Fără TVA: 1.644,63RON
Marcă: Lavoce
Cod Produs: SAF18450
Descriere
Difuzor Lavoce SAF184.50, 1800W AES , 96.5 dB , 30-1000 Hz, bobina 4.5", ferita
Specificații
| Difuzor de 18” cu diametru bobina de 4.5" | |
| Putere AES | 1800 W |
|---|---|
| Putere program | 3600W |
| Sensibilitate ( 1W/1M ) | 96.5 dB |
| Impedanta nominala | 8 OHM |
| Raspuns frecventa | 30Hz-1000Hz |
| Parametrii | - |
| Frecventa de rezonanta (Fs) | 35 Hz |
| Rezistenta bobina (Re) | 5.55 Ohm |
| Factor de calitate electric (Qes) | 0.35 |
| Facor de calitate mecanic (Qms) | 5.4 |
| Factor de calitate total (Qts) | 0.33 |
| Volum de aer echivalent (Vas) | 162 l |
| Excursia maxima a membranei (Xmax) | +/12.5 mm |
| Greutate | 16.8 Kg |
Recenzii (0)
Nu exista momentan recenzii.
CLIENȚII AU MAI VIZUALIZAT